Spodky proti větrům

20. října 2007 v 11:03 | Medushka |  *Odpaďák*
Spodky proti větrům!
Co lidé nevymyslí

Spodky proti větrům!

Americký výrobce spodního prádla přišel s nápadem, jak pomoci lidem, kteří trpí plynatostí nebo se chtějí vyvarovat trapasu.


Těsní dokonale!

Spodky jsou navržené tak, aby ukryly případných zápach, který při vypouštění větrů vzniká. Aby se tomu zabránilo, jsou kalhotky vyrobeny z neprodyšné látky a jsou zcela hermeticky utěsněné gumou kolem pasu i nohou. Uvnitř se pak nachází více-vrstevnaté a vyměnitelné filtry - jakési vložky. Tyto filtrové vycpávky se skládají z šedesáti procent z plsti z ovčí vlny, z třiceti procent z živočišného uhlí, osm procent pak tvoří vlna ze skleněného vlákna a dvě procenta polypropylen netkané látky. Jak se vyjádřil prezident společnosti a tvůrce těchto neobvyklých kalhotek Buck Weimer, mají se prostě jen stát spodním prádlem chránícím okolí před ošklivým lidským plynem.
To není žert!

Řada lidí brala výrobek jako žert a dělala si z něj legraci. Firma to ale myslí vážně. Takové spodky prý můžete nosit kamkoliv - do postele, do práce, na úřad, na profesionální schůzky či na dlouhé cesty vozem nebo letadlem. Kalhotky je možné prát v pračce a filtry vydrží (podle četnosti používání a praní výrobku) od několika týdnů až do několika měsíců. Pak je třeba je vyměnit.
Přesvědčte se sami!

Jestli skutečně nevěříte, že něco takového je možné, můžete se sami přesvědčit na stránkách firmy www.under-tec.com. Najdete zde spodky různých velikostí, jejichž prodejní cena se pohybuje mezi dvanácti až patnácti librami. Nedávno se zde dokonce objevily v akci za deset liber. Co všechno dnes už lidi nevymyslí!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama