JAk kluk azaláskovat pomocí Feng SHui..

28. ledna 2008 v 17:41 | ©Medushka |  ♂Boys&toys♂

Získej ho pomocí Feng Shui!

Potřebuješ do sebe zaláskovat svůj letní objev? Nebo jen upevnit vztah se svým klukem? Využij tajemné moci "shuistrologie", směsi astrologie a tradic čínského učení Feng Shui! Stačí znát jeho znamení zvěrokruhu.
Když je...
Rak
(21.6. - 22.7.)
Tomuhle klukovi je těžké dostat se pod kůži, co? Ale nezoufej! Stačí postavit do pravého rohu tvého pokoje, který je více vzdálený od dveří, sošku dvou kachniček (kachny a kačera). Pak ho pozvi do nejlepší kavárny ve městě. Ještě tu noc bude tvůj!

Když je...
Lev
(22.7. - 22.8.)
Je sexy, může si vybírat a ví to o sobě. Ukaž mu, že v tobě našel tu pravou! Vyryj jeho iniciály na dvě červené svíčky, devět nocí po sobě je nech aspoň deset minut hořet a mysli na něj. A pak se těš, padne ti k nohám!
Když je...
Panna

(23.8. - 22.9.)
Má rád svůj klid a hledá holku, se kterou by byl ve vzájemné harmonii. Pořiď si svěží, citrusovou vůni a každé ráno se s ní pošplíchej. Že je to příliš snadné? Je to tak! Sám se bude divit, jak jsi ho k sobě přitáhla.

Když je...
Váhy
(23.9. - 22.10.)
Je to pan Nerozhodný. Pomoz mu pochopit, že jsi ta pravá! Odstraň trny ze dvou dlouhých růžových růží, dej je do bílé vázy a umísti do pravého zadního rohu svého pokojíku. Nech je tam tři dny a pak jen sleduj, jak ti láska s ním pokvete!

Když je...
Štír
(23.10. - 21.11.)
Věrnost je pro něj základem vztahu. Proto si potřebuje ověřit, že budeš oddaná jen a jen jemu. Jak na to? Najdi nebo si kup dva růžové kamínky ve tvaru srdce. Před spaním je drž v ruce a mysli na něj. Pak je ulož pod polštář. Tohle prováděj po tři týdny - pak se budou dít věci!

Když je...
Střelec
(22.11. - 21.12.)
Tohohle věčného vtipálka zaháčkuješ, když vezmeš svou a jeho fotku, přiložíš je obličeji k sobě a přesně 99krát je omotáš červenou nití. Schovej fotky pod matraci postele tak, aby byly přibližně v místě tvého srdce, když ležíš. Brzy se budete smát spolu!

Když je...
Kozoroh
(22.12. - 19.1.)
Nevnímá tě? No jasně, vždyť má plnou hlavu kámošů a akcí s nimi. Abys jeho vzácnou pozornost nasměrovala na sebe, pořiď si parfém s vůní santalového dřeva nebo pižma. Už tě nedostane z hlavy ani ze svého srdce!

Když je...
Vodnář
(20.1. - 18.2.)
Zamiluj do sebe Vodnáře! Jak? Zabal prstýnek s tyrkysovým kamenem do červeného hedvábného papíru a vlož ho pod matraci své postele. Po devíti dnech ho vyndej a navlékni si ho na prst, vyraz za svým miláčkem a na cestě prstenem třikrát otoč dokola. A máš ho!

Když je...
Ryby
(19.2. - 20.3.)
Hledá holku s čistou duší a velkým srdcem, takže mu musíš ukázat svou vnitřní krásu. Za úplňku nech přes noc venku své kulaté zrcátko. Pak ho nos u sebe a kdykoli se nebude dívat, házej na něj zrcátkem prasátka. Brzy si všimne, že jsi holka pro něj!

Když je...
Beran
(21.3. - 19.4.)
Tenhle kluk si s holkama rád hraje. Ty se do toho ale můžeš vložit a vyhrát jeho srdce, když budeš devět nocí spát na červených papírech. Co nejvíc na něj mysli a připrav se na to, že desátý den se ozve, aby ti vyznal lásku!

Když je...
Býk
(20.4. - 20.5.)
Přestože je na první pohled velký drsoň, jeho srdce dokážeš rozehřát, když do pravého rohu svého pokojíku položíš malou krabičku oblíbených bonbonů. Druhý den mu je nenápadně podstrč do tašky nebo kapsy u bundy. Zamiluje se do tebe, fakt!

Když je...
Blíženec
(21.5. - 20.6.)
Je neskutečně roztržitý, ale jeho pozornost přesto můžeš upoutat. Nos na levém zápěstí dva náramky z růžových kamínků. Až s ním budeš příště mluvit, gestikuluj tak, aby si tvých korálků všiml. Nebude tě moct dostat z hlavy!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama