Jaký sou v postely??..

28. ledna 2008 v 17:44 | ©Medushka |  ♂Boys&toys♂

Znamení prozradí, jaký je v posteli!

Řekni, jaké je znamení a já ti řeknu, jaký bude milenec – podobných rad a návodů tu už bylo. Přesto nechejme hvězdy mluvit, ať řeknou své. Třeba nebudou daleko od pravdy.Znamení prozradí, jaký je v posteli!
Proč znamení?
I když muži znamením nepřikládají žádný zásadní význam, nám ženám se tahle teorie vcelku zamlouvá. Ať už je pravdivá nebo ne, dokáže nám dát logické vysvětlení, proč je náš drahý ve znamení Lva tak žárlivý, proč je tak složité upoutat Střelce… Rozhodně je to zajímavá a milá teorie, nás ženy baví se v tom takhle hrabat! Takže přistupme k analýze jeho sexuálních vlastností, které mu jeho znamení dává. Jako vždy mějte na paměti, že v životě platí jediná zásada téměř stoprocentně - zní všechno je jinak.
Muž Beran
Je to nepochybně muž každým coulem. Je tvrdohlavý, sebevědomý, ctižádostivý a taky trochu sobecký. Srší nápady a energií. Bude to chtít často, ale potěšíte ho, když ho občas dokážete odmítnout. Vyburcuje to v něm jeho dobyvatelské sklony a marsovskou sílu. Hodí se k němu drzá povaha Blížence, něžné Panny, dobře je mu i s ženou v Býku.
Muž Býk
Od Býka dostanete všeho nadmíru, především sexu. Přitahují ho smyslné ženy, nejlépe pěkně zaoblené. Býk chce, aby po něm partnerka toužila a sváděla ho. Jako správný požitkář se rád miluje celé hodiny, rychlovky nejsou nic pro něj. Miluje dlouhé předehry. Dokonalé souhry dosáhne se ženou ve znamení Štíra, Panny a Vodnáře.
Muž Blíženec
Je něžný, divoký, opovážlivý... V sexu je rychlý a žádostivý, aniž by vynechal velkolepou předehru. Experimenty ho baví, ale v podstatě je konzervativní. S jeho dvojí povahou se zaručeně nebudete nudit. Jednou vás láskyplně políbí na čelo, příště se projeví jako neodolatelný lovec. Vyhovují mu ženy ve znamení Štíra, Berana a Střelce.
Muž Rak
Je nenapravitelný romantik. Citlivý a starostlivý. Málokdo tolik dychtí po odhalení všech zákoutí erotických hlubin jako on. Přitom rád přenechává iniciativu. Na vašem uspokojení mu bude záležet víc než na jeho a nudit se s ním rozhodně nebudete, je pro každou špatnost a má hodně divokou fantazii. Souhru najde se ženou ve znamení Býka, Raka a Panny.
Muž Lev
Se správnou partnerkou nezná hranic a nabízí vášnivé, nekonečné milování plné extáze. Když budete příliš povolná a vždy mu ustoupíte, brzo ho omrzíte. Má ale malý blok - jsou to jeho morální zásady. Pokud chcete zkusit něco neobvyklého, na nic se neptejte a běžte rovnou na věc. Nesmíte mu dát šance o experimentu příliš dlouho přemýšlet. Nejlepší kombinace? Žena ve znamení Berana, Blíženců a Ryb.
Muž Panna
Snadno vzplane, je vytrvalý a velice citlivý. Svá smyslná ústa nepoužívá jen k líbání. Těšte se na spoustu dalších intimních činností, které vás pořádně nažhaví. Počítejte s tím, že lekce lásky se s ním mohou trochu protáhnout. Přitahují ho ženy, které působí tak trochu chladným dojmem, malinko cudně a nezkušeně. Nejlepší kombinace? Partnerka ve znamení Raka, Lva a Kozoroha.
Muž Váhy
Nejdřív vám snese modré z nebe, aby vás vzápětí svedl. To, co následuje, je spíše erotické putování než nezřízený sex. Muž ve Vahách má jedno velké plus - je mistrem lehkých dotyků a díky nim vás přivede až na vrchol. Nebojte se vaše milostné hrátky občas trochu připepřit, jindy zase spíš piánko. Rozumí si se ženami ve znamení Lva, Vah a Raka.
Muž Štír
V posteli se rád ujímá vedení, je žádostivý a divoký. Potřebuje sex jako jídlo, ale to je bohužel často i důvod, proč ženy přehlížejí jeho zranitelnost. Jeho sexuální ambice přitom daleko převyšují jen rychlé fyzické uspokojení. V posteli mu trochu přitáhněte opratě, to ho dostane. Na Štíra nejlépe fungují ženy ve znamení Kozoroha, Berana a Lva.
Muž Střelec
V citové oblasti je praktický a upřímný. Vypadá spíš jako vedoucí skautů. Ale v milostných záležitostech se jako skaut nechová. Střelec je znamením Ohně, a to se nezapře ani v posteli. Muž v tomto znamení žije svůj milostný život jen na povrchu, ale netají se tím. Občas jeho lumpárny zahanbí i Štíra, a to je co říct. Rád experimentuje, je něžný a citlivý milenec. Jeho heslem je »žena nejdřív«. Dokonalou kombinací jsou muž a žena ve znamení Střelce, rozumí si ale i s Blížencem a Vodnářkou.
Muž Kozoroh
Ve svádění je absolutní jednička. Ale nedejte se zmást, rozhodně nejde tvrdě a suverénně na věc. Má obrovskou erotickou představivost, ale jako jemný gentleman drží své zdravé libido rytířsky na uzdě. Potřebuje silný protějšek. Bude těžké ho ulovit, ale nevzdávejte to, naopak stále přilévejte do ohně. Tito muži jsou čím starší, tím vitálnější. Takže pokud máte velký sexuální apetit, budete si užívat i takříkajíc na stará kolena. Rozumí si se ženami ve znamení Býka, Vodnáře a Štíra.
Muž Vodnář
Jde na to něžně, citlivě, ale někdy taky po hlavě. Sex provozuje nejradši každou noc a pokud možno i několikrát během ní. Je to jeho důkaz o tom, jak vás miluje. V posteli se chová jako průzkumník. Jeho láska je naléhavá a upřímná, ale umí být i pořádně chladný. Abyste zjistila, co má v posteli skutečně rád, budete na něj muset trochu přitlačit. Vyhovují mu ženy narozené ve znamení Vah, Kozoroha a Střelce.
Muž Ryba
Na úvod dobrá zpráva - je šikovný. V sexu je spíše fascinovaný pozorovatel než aktivní svůdce. Má rád hladký a bezproblémový průběh věcí. Žena bez patřičných zkušeností není jeho krajíc chleba. Stereotypem ho nenadchnete. Rád zkouší nové a vzrušující věci. Oceníte i to, že dokáže říct, co se mu v posteli líbí a co ne, a to naprosto na rovinu. Na druhou stranu očekává stejně přímé chování i od partnerky. Spokojený bude s ženou ve znamení Vah, Ryb a Vodnáře.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama