Něco o Anne Degges

6. února 2008 v 18:07 | ©Medushka |  Anne Degges
Fotografie této Australanky znají lidé v 77 zemích světa. Obdiv si získala pro jejich čistotu stylu a citlivý způsob, jakým je v nich zachycen počátek nového života.
Anne Geddes se k fotografování dětiček dostala v 25 letech. Miminka se pro ni stala inspirací.Pro svou práci si vybírá děti mladší šesti týdnů.Rodiče už ví, jak tato fotografka pracuje, proto se jí nebojí svá miminka svěřit. Anne má vždy k dispozici speciální ateliér, vybavený vším, co malé děti potřebují. Pro maminky je zřízen speciální pokoj, kde mají dostatečné soukromí a veškeré pohodlí. Anne si je dobře vědoma toho, jak je náročné období po porodu, a proto se snaží, aby se maminky u ní cítily dobře.Tvrdí, že práce s miminky jí nepřipadá těžká nebo náročná. Chce to jen se vžít do jejich situace a nezapomenout na smysl pro humor.
Anne Geddes je matkou dvou dětí. Má dar empatie a dokáže si získat důvěru dětí i rodičů. Fotografie spokojených miminek jsou toho ostatně důkazem. Do focení dává celé své srdce. Snaží se, aby fotky byly jednoduché a pozitivně laděné.
Anne za svou práci získala řadu ocenění. Také se angažuje v dětských humanitárních organizacích.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Tak co??

Jaro. 22.7% (20)
Léto. 36.4% (32)
Podzim. 15.9% (14)
Zima. 25% (22)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama