Nejošklivější pes na světě

7. února 2008 v 21:50 | ©Medushka |  Referáty
Sam byl čistokrevný čínský chocholatý pes. Susie Lockheed se Sama ujala před pěti lety. Jeho okolí jej nedokázalo přijmout a tak se ze Sama stal vzteklý a protivný pes.Susie ho zpočátku krmila tak, že mu misku se žrádlem a s vodou podstrčila pod dvířky klece,avšak postupem času se Sam uklidnil a stal se Susiiným miláčkem, který měl dovoleno cokoliv.
Susiin partner si však Sama neoblíbil a se Susi se později rozešel.Avšak fotografie Susi se Samem na internetové seznamce zaujala jednoho muže, který je současným Susiiným partnerem a pomáhá jí překonat ztrátu Sama, která je pro ni velmi těžká. Jak prohlásila Susi : ,,Žádný jiný Sam už není a nikdy nebude, byl prostě vyjímečný!"
Sam se stal slavným poté co tři roky po sobě (2003,2004 a 2005) obdržel v Kalifornské Sonomě titul ,,Nejošklivější pes na světě".
Učinkoval v mnoha pořadech v televizi (dokonce i v Japonsku), objevil se na stránkách Britského bulvárního listu Daily Mirror i v talk-show Donalda Trumpa.
Na cestách přespával v nejluxusnějších hotelích, užíval si lázně a luxusní kosmetické salony a celkově ho Susi hýčkala a rozmazlovala.
Smrt mu zabránila ve vystoupení v připravovaném pořadu na TV Discovery o nejošklivějších zvířatech světa.
Sam svým zjevem dokázal v lidech probouzet různé emoce: tu lítost, tu odpor a dokonce i posměch.Zemřel 18.listopadu 2005 ve věku nedožitých 15ti let. Zdroj
A zde ještě pár fotografií se Samem:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kliknete?

Už klikám... 50% (69)
Uvidim. 21.7% (30)
NEkliknu!!! 28.3% (39)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama